De wedstrijden van 08-10-2022


Thuiswedstrijden

TijdSoortThuisUitScheidsrechterVeldKlk thuisKlk uit
09:00regulierActief JO12-1JMSGV JO12-1JMAfgeschermdveld 3 A0506
09:00regulierActief JO8-4ST Rolder Boys JO8-2veld 4 A10102
09:00regulierActief JO8-2Achilles 1894 JO8-1veld 4 B10304
10:15regulierActief JO10-3JMGlimmen JO10-1JMveld 4 B10304
10:15regulierActief JO10-2JMHoogezand JO10-1veld 4 A10102
10:30OefenACTIEF JO15-1SJO COENDERSBORG JO15-1veld 11110
10:45regulierActief JO11-1WVV JO11-1veld 3 A0506
11:45regulierActief JO9-4JMFC Lewenborg JO9-2veld 4 B10304
11:45regulierActief JO10-1Gorecht JO10-1veld 4 A10102
12:15regulierActief JO19-2Helpman JO19-2B.F. (Ben) Luingeveld 11110
13:15regulierActief JO9-3GRC Groningen JO9-3veld 4 B10304
13:15regulierActief JO9-2GRC Groningen JO9-2veld 1 A10102
14:30regulierActief JO9-1Raptim JO9-1veld 4 A10102

Uitwedstrijden

TijdSoortThuisUitVeldAccommodatie
08:55regulierActief JO7-3GRC Groningen JO7-2veld 9A A1Sportpark De Koepel
09:00regulierBe Quick 1887 JO7 OranjeActief JO7-1veld 7 A1Sportpark De Koepel
09:00regulierAnnen JO7-1Actief JO7-2veld 1 A1Sportpark de Goorns
09:00regulierACV JO8-2Actief JO8-1veld 2 A1Catawiki Sportpark
09:00regulierGroninger Boys JO10-1JMActief JO10-4Veld 6 GB A1Sportpark West-End
09:15regulierGorecht JO7-1Actief JO7-3veld 9A A1Sportpark De Koepel
09:15regulierHelpman JO8-4Actief JO8-3veld 4 Helpman A2Sportpark Stadion Esserberg
09:20regulierHFC '15 JO7-2Actief JO7-1veld 7 A2Sportpark De Koepel
09:20regulierST Gieten/Eext JO7-1JMActief JO7-2veld 1 A2 - hoofdveldSportpark de Goorns
09:35regulierActief JO7-3ST VAKO/Tynaarlo JO7-1veld 9A A1Sportpark De Koepel
09:40regulierActief JO7-1Gorecht JO7-3veld 7 A2Sportpark De Koepel
09:40regulierActief JO7-2Gorecht JO7-6JMveld 1 A2Sportpark de Goorns
10:30regulierHaren JO17-1Actief JO17-2veld 3 - BosveldSportpark De Koepel
10:30regulierLycurgus JO12-2JMActief JO12-3JMVeld 5 L ASportpark West-End
10:30regulierFC Zuidlaren JO11-2Actief JO11-2veld 1 BSportpark De Wenakkers
10:30regulierHS'88 JO11-3Actief JO11-3JMveld 1 HS 88 ASportpark De Kalkwijck
11:15regulierGorecht JO9-3Actief JO9-5veld 6 A1Sportpark De Koepel
12:00regulierFc. Grootegast JO19-1Actief JO19-1veld 1Sportpark Grootegast
12:30regulierST Gieten/Eext JO15-2JMActief JO15-2veld 2 - veld linksSportpark de Goorns
13:00regulierV.V. Westerkwartier VR1Actief VR1veld 2Sportpark de Wieken
13:30regulierFC Zuidlaren JO12-2Actief JO12-2veld 2 ASportpark De Wenakkers
15:00regulierFC Zuidlaren 4Actief 2veld 2Sportpark De Wenakkers
Laatst aangepast op 15 april 2022
Technische Commissie

E-mailadres
Meer in deze categorie: « Teams Scheidsrechters »

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90