LTC JO15-1 - Actief JO15-1

Na 3 bekerwedstrijden stond er afgelopen zaterdag de 1e competitiewedstrijd op het programma. LTC begon beter aan de wedstrijd en de eerste 10 minuten waren moeizaam van Actief kant. Toch was het Derk met een splijtende pass richting Eli en die trof keurig doel 0-1. LTC kreeg zeker ook zijn kansjes maar Niels hield zijn doel schoon en ook wij hadden prima mogelijkheden, Nick met een prima bal op Rutger en een vrij schot van Justin leverden niets op. De 2e helft was een stuk minder aantrekkelijk qua veldspel, maar de spanning vergoedde veel. Wessel had de 0-2 op de schoen met een 1 op 1 situatie met de keeper, maar het was Ties die een afgeslagen corner pardoes binnenschoot en plots was het 0-2. Een corner van Derk werd prima binnen gekopt door Wessel, helaas leverde het geen doelpunt op. LTC gaf niet op en scoorde wel en dat zorgde voor een spannende slotfase. Toch waren het onze eigen jongens met het slotakkoord, corner Derk, doorkoppen Nathan en binnen getikt door Thomas, 1-3, prima overwinning en op naar de volgende wedstrijd !

Media & Communicatie

Verantwoordelijk voor het creëren, bewaken en beheren van de communicatie-platformen waarop VV Actief zich uit.

Meer in deze categorie: « Eerste competitiewedstrijd JO17-1

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90