Waarschuwing
  • JUser: :_load: Kan gebruiker met ID: 923 niet laden
Opmerking
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Actief JO11-2 behaalt kampioenschap

Feestend JO11-2 Feestend JO11-2

Afgelopen zaterdag 20 mei is JO11-2 na een glansrijke overwinning kampioen geworden. Zo'n half uur voor de wedstrijd ontstond er nog de nodige paniek. De tas met schone tenue bleek te zijn vergeten. Er werd gebeld naar het thuisfront, die met gierende banden de vergeten spullen alsnog kwam brengen. De shirts konden vijf minuten voor aanvang aangetrokken worden. Stiekem werd hierdoor de spanning verplaatst naar een minder belangrijk aspect... kleding.

De jongens kwamen al snel op voorsprong om na het eindsignaal te kunnen gaan genieten van de winst van 9-1. Samen met de supporters, die in grote getallen waren mee gekomen, bleef er nog lang na gefeest.

Alle spelers bedankt voor een leuk seizoen!

Namens leider Hitjo Braam, trainers Arjan Grootjans en Johan Liewes

De spelers van JO11-2: Milan Braam, Rutger van Dijk, Niels Kuijt, Tom Gaijkema, Robin Schut, Keano Weering, Nick Grootjans, Justin Pot, Kyan Liewes.

Laatst aangepast op 24 mei 2017
Media & Communicatie

Verantwoordelijk voor het creëren, bewaken en beheren van de communicatie-platformen waarop VV Actief zich uit.

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90