Kom op de koffie/thee woensdagmiddag

Beste (groot)ouders, verzorgers en belangstellenden

Vanaf a.s. woensdag is de deur van de kantine geopend en staat er koffie of thee voor je klaar.

Van 16.00-19.00 uur tijdens de jeugdtrainingen.

Vooralsnog zullen wij proberen de kantine deuren gedurende deze regenachtige en koude maanden te openen. Hiervoor hebben wij belangstellende ouders nodig, die het leuk vinden om een uurtje op de woensdag tijdens de training van hun kind aanwezig te zijn. Dat hoeft zeker niet elke week. Wellicht is het mogelijk om een gezellige club mensen te vinden waarmee we dit initiatief draaiende kunnen houden. Vragen hierover? Bel dan met Josefien Stenvers 06-51225634.

#SamenzijnwijVVActief!

Jeugdcommissie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90