Beste verkopers bonnenboekjes

Thijs Kremer en Tijn Hoving Thijs Kremer en Tijn Hoving

De Vrienden van Actief verzorgt al bijna 10 jaar de bonnenboekjesactie.  Als het boekje klaar is, ongeveer rond half januari, worden de bonnenboekjes door de jeugdleden van VV Actief verkocht. Gemiddeld worden de laatste jaren een 1000 boekjes per seizoen verkocht. In het boekje zitten een 70 tot 80 kortingsbonnen van ondernemers uit Eelde Paterswolde. En enkele zelfs van buiten Eelde.

De beste verkopers van de boekjes waren dit jaar Thijs Kremer en Tijn Hoving.

Beiden werden uitgebreid gefeliciteerd en getrakteerd op een aantal cadeaus!. Ook willen wij alle andere jeugdleden bedanken voor het verkopen van de boekjes!

Ieder jaar zullen we in de periode van half januari tot en met eind februari een beroep doen op alle jeugdleden om weer boekjes te verkopen. De beste verkopers worden ieder jaar in het zonnetje gezet.

Dus in 2018 maak ook jij kans op de titel 'Topverkoper'!

Lid worden van de Vrienden kan natuurlijk ook. Meer informatie staat op onze website.

Laatst aangepast op 20 november 2017
Media & Communicatie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90