Waar staat VV Actief voor?

Onze visie

  • VV Actief wil een vereniging zijn waar spelers zoveel mogelijk voetbalplezier beleven door optimaal te presteren
  • VV Actief wil een hechte vereniging zijn, waarbinnen op een prettige manier met elkaar wordt omgegaan;
  • VV Actief wil een sociale en maatschappelijke functie in het dorp vervullen.

Toelichting

Plezier is het uitgangspunt van de vereniging. Het woord prestatie geeft aan, dat we willen presteren op een zo hoog mogelijk niveau. Hierbij moeten spelers een kans krijgen om zich optimaal te ontwikkelen.

Om een hechte vereniging te kunnen zijn wordt er zoveel mogelijk met vrijwilligers gewerkt die zich betrokken voelen bij de vereniging.

VV Actief wil een sociale en maatschappelijke functie in het dorp vervullen door het mogelijk te maken dat iedereen bij VV Actief kan voetballen (G-voetbal), door het bieden van stagemogelijkheden en vrijwilligersbanen, en door activiteiten voor leden te organiseren.

Laatst aangepast op 29 augustus 2013
Bestuur

E-mailadres
Meer in deze categorie: Statuten »

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90