Blessure en dan....?

Mocht je in het weekend geblesseerd raken tijdens het voetbal of op een andere manier en je wilt graag een onafhankelijke diagnose, dan biedt VV Actief al haar voetballers de mogelijkheid om op elke dinsdagavond van 19.30 uur tot 20.30 uur binnen te lopen in de verzorgers ruimte bij Actief. Het is handig om vooraf aan te geven dat je graag langs wilt komen, dit om eventuele lange wachttijden te voorkomen. Je kunt je aanmelden bij de verzorger of bij fysiotherapie Willems. De verzorger brengt de klacht in kaart om tot een juiste diagnose te komen.

Indien blijkt dat verdere behandeling noodzakelijk is kan je via de reguliere weg behandeld worden bij fysiotherapie Willems en heeft met praktisch alle zorgverzekeraars een contract. Fysiotherapie wordt veelal vergoed uit het aanvullende pakket. Het aantal behandelingen, maximum bedrag verschilt per zorgverzekering.

Fysiotherapie WIllems

Whatsapp naar 06 - 33 16 30 30

Bel ons op 050 - 737 03 58

Mail ons 

Afspraak maken: Afspraak inplannen

Fysiotherapie Willems logo

Laatst aangepast op 03 mei 2022
Commerciële Zaken

E-mailadres
Meer in deze categorie: « Blessure preventie & Fitte tieners

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90