Verslag
Actief E2: Eindelijk weer een overwinning
De ochtend was lekker fris waarbij het zonnetje veel goed maakte. Vandaag staat vvPeize E2 op het programma.
Beide teams hebben één wedstrijd gewonnen en 2 verloren en dus moest er gewonnen worden
Voor de wedstrijd krijgen de de spelers een paar opdrachten mee: weer kort op de tegenstander en overspelen.
Als de eerste helft is begonnnen is er weinig te zien van de trainingen en opdrachten. Rommelig, onrustig en met weinig beleving wordt de eerste helft gespeeld. Omdat ook Peize er niet veel van bakt is de ruststand 0-0.
In de rust worden de spelers aangesproken op het spel en krijgen nog wat uitleg.
De lijkt te helen want in de tweede helft staat er een heel ander team op het veld. Dezelfde 10 jongens laten zien dat zij toch echt wel kunnen voetballen.
Wat gelukkig valt het eerste doelpunt, maar die moet je afentoe ook hebben. Daarnaast kun je ook zeggen dat het geluk werd afgedwongen.
Door een onoplettendheid, of omdat de spelers denken meer doelpunten te kunnen maken en allemaal bij het andere doel staan komt Peize op gelijke hoogte.
Vervolgens krijgt Actief E2 steeds meer kansen uit de opbouw en corners. De variant was weer verrassend, maar Peize trapte er de tweede keer niet weer in.
Op het eind kon gelukkig ook nog een tweede doelpunt gemaakt worden waardoor de 3 punten in Eelde bleven.
Waardering voor de manier waarop jullie de tweede helft hebben opgepakt!



