Sinterklaas brengt bezoek aan VV Actief

Afgelopen vrijdag heeft Sinterklaas met 6 pieten een bezoek gebracht aan de voetbalvereniging Actief.

Voordat Sinterklaas bij Actief kwam, ging hij eerst naar het G-elftal. Zij werden

verrast tijdens hun training in de sporthal. De pieten hebben hier even mee gevoetbald, een cadeautje afgegeven en toen was het toch echt tijd om met de brandweer auto naar de velden te rijden. Hier wachtten ongeveer 90 F-junioren in spanning op de komst van Sinterklaas. En ja hoor, daar hoorden ze de sirene en werd Sinterklaas welkom geheten door de jonge voetballertjes.

Na kort even binnen te hebben gezeten, gingen de F-teams voetbalspelletjes doen onder leiding van een tiental D-junioren. En gelukkig was voetbalpiet ook meegekomen die al zijn trucjes aan de voetballertjes kon laten zien. Na al die spelletjes kregen de kinderen patat en een snack. En natuurlijk een cadeau, een mooi horloge en een zweetbandje.

Een zeer geslaagde middag die mede mogelijk gemaakt is door; AH, van Dijk relatiegeschenken, Bloem & Zo, Drieluik, Kikkerbar en de Vrienden van Actief!

DSC09431 Medium

Media & Communicatie

E-mailadres

Locatie

Sportpark VV Actief
Burg. J.G. Legroweg 30
9761 TC EELDE
Tel: 050 - 309 18 90